0 507 576 04 75 info@elitveteriner.com
Nazilli Veteriner Kliniği

LABORATUVAR HİZMETLERİ

Yaptığımız yatırımlar ile son teknolojiye sahip cihazların kullanıldığı laboratuvarımızda; MINDRAY BC-30VET Hemogram ve FUJI DRI-CHEM NX600V IC Tam Otomatik Veteriner Biyokimya cihazlarımız ile 10 dakikadan kısa sürede tahlil sonuçlarına ulaşıp hastalığı teşhis ederek hızlı bir şekilde hastanın ihtiyaçlarına yönelik tedavi protokolü oluşturabilmekteyiz.
Tam kan sayımı, böbrek, karaciğer, pankreas gibi organ spesifik tahlilleri, spesifik kalp markörleri, tiroid enzimleri, kan şekeri, kan elektrolitleri, SDMA ve FSAA ile erken dönem böbrek hastalığı teşhisi, CRP ile inflamasyon tespiti, FIV, FeLV, fCOV gibi viral testler, kan parazitleri, giardia gibi paraziter testler, kliniğimizde güvenle ve hızlıca yapılabilmektedir.
İdrar tahlil cihazlarımız ile objektif sonuçlara hızlıca ulaşabilmekteyiz. Her bir idrar tahlili ile mikroskopta idrar sediment analizi, kristal ve taş tayini, idrar mikroalbumin tayini, idrar yoğunluğunun refraktometre ile tespiti ile detaylı idrar analizi yapılabilmekteyiz.
Dışkı muayeneleri için flotasyon ve direkt mikroskopi ile detaylı analiz yapmaktayız.
Yapılan tüm tahlil ve analizleri hasta kayıt bölümünde dosyalayarak, önceki tahlil ve analizler ile kıyaslayabiliyor ve bir örneğini de yine özel olarak oluşturabileceğiniz dosyalama sisteminiz için sizlerle paylaşıyoruz. 

DESTEK HATTI 24/7

0507 576 04 75

Sizin dostlarınız bizim de dostlarımız